Rekreačné zariadenie leží v peknom prostredí Levočských vrchov v južnej časti Levočskej doliny. Od Levoče je vzdialené 3 km. Nerušená príroda okolia je bohatá na lesné plody a huby. V blízkosti zariadenia sa nachádza vodná nádrž. Využívajú ju hlavne milovníci kúpania, vodných športov a rybári. Pre návštevníkov tu sú vodné bicykle a člny.

Značené turistické chodníky na pešiu a cykloturistiku Vás dovedú do najzaujímavejších kútov Levočských vrchov. Za 45 minút sa žlto-značkovaným chodníkom možno dostať ku kostolu na Mariánskej hore, ktorý bol povýšený na Baziliku minor. Opačným smerom zase po červeno-značkovanom chodníku prídete na vrchol Brezová, ktorým prechádza hlavné európske rozvodie Čierneho a Baltického mora.

CYKLOTURISTIKA

Výber a značenie cyklochodníkov v Levočských vrchoch bol robený tak, aby si cykloturisti mohli pomocou mapy vybrať rôzne varianty vhodných okruhov. Okrem štátnej cesty I/18 v smere od Popradu cez Levoču na Prešov je možné na cykloturistiky využiť všetky ostatné komunikácie. Zväčša ide o cesty III. triedy.

Autocamp Levoča a Penzión pod Mariánskou horou
Kováčova vila 798/2
05401 Levoča
Slovenská republika

Informácie – rezervácie:
Tel: 00421 53 451 27 05
Mobil:00421 903 255 440
E-mail: info@autocamplevoca.sk
www.autocamplevoca.sk