Stanislav Škantár Canoeraft – Dunajec
Červený Kláštor 93
059 06 Červený Kláštor
Mail: info@canoeraft-dunajec.sk, canoeraft@gmail.com
Tel.: +421910304389
GPS: 49.390614, 20.398926 (Parkovisko)

O ODVAHE MAŤ ODVAHU

Odvážny človek môže mať strach, no má odvahu nad strachom zvíťaziť. Azda aj preto s touto filozofiou prichádzajú do Zamaguria výnimoční ľudia, aby sa z nich stali ľudia ešte výnimočnejší… Sme tu pre všetkých, ktorí majú radi adrenalínové športy, rýchlosť a sú tak trochu „crazy“.  Najlepšie rozumieme „samorastom“, tým, ktorí sa podobajú na malé stromčeky, ktoré prekazia snaženie záhradníka a tvrdohlavo sa obracajú v tú stranu, odkiaľ prichádza svieži vzduch a vzrušenie.

BEZPEČNÝ ZÁŽITOK NA PRVOM MIESTE

Ak si myslíte, že splav Dunajca na drevených pltiach je len pre „bábovky“, ste tu správne. Vodácke centrum Canoeraft Dunajec v areáli penziónu Pltník vie ponúknuť viac. Rafting so skúseným inštruktorom rozbúcha každé dobrodružné srdce, a pritom ponúka komfort s maximálnu bezpečnosťou aj pre rodiny s deťmi.

NIČ SI NENOSTE, MÁME VŠETKO

Mať k dispozícii komplexnosť služieb považujeme za samozrejmosť. Preto rafty, nafukovacie a plastové kanoe, požičiavame s kompletným vybavením. V ponuke máme viacero splavných trás, ktoré sú dlhšie a zároveň exkluzívnejšie, než zažijete z plte. V prípade záujmu je možné upraviť vodnú trasu podľa požiadaviek. Zaujať môže aj splav na vyžiadanie po rieke Poprad a v Poľsku po vodách Bialky. Radi sa staneme vašim partnerom pre dobrodružstvo.

SPLAVOM RADOSŤ NEKONČÍ

Zaoberáme sa aj požičiavaním horských bicyklov, na ktorých sa dá preháňať po cyklotrasách v celom regióne. Jedna z najkrajších celoročne splavných riek Slovenska preteká najmenším národným parkom – Pieninským národným parkom. Práve jedinečná príroda vytvorila dokonalé podmienky aj pre ďalšiu zábavu.

Počuli ste už o Hydrospeede? Je nový šport, pri ktorom sa na splavovanie riek používa špeciálny plastový plavák, na ktorom vodák leží a je v priamom kontakte s vodou a vlnami. Plavák sa riadi náklonmi a plutvami na vodákových nohách, ktoré slúžia aj na jeho poháňanie. Je to nepochybne riadna dávka adrenalínu.

Snowrafting zase poriadne rozprúdi krv v zimnom období. Komu by sa nechcelo spúšťať zo zasneženého svahu v rafte, toho môže zaujať rozprávková jazda na snežnom skútri.

PRE MAXIMÁLNE POHODLIE

Zabezpečíme aj hotelové, súkromné i kempingové ubytovanie so službami a možnosťou ďalšieho športového vyžitia vrátane populárneho paintballu.

PORADÍME KAM V OKOLÍ

Návšteva Múzea v Červenom Kláštore (2 km) bude iste príjemným spestrením po dávke adrenalínu. Vyhľadávaná atrakcia – Chodník korunami stromov v Bachledovej doline (45 km) vás udrží na vlne zážitkov. Termálne kúpalisko Vrbov (45 km) ponúka v desiatich bazénoch liečivú vodu počas celého roka. Za pamiatkami zapísanými v zozname svetového dedičstva UNESKO sa oplatí zájsť do Kežmarku (38 km) a Levoče (65 km).


Zameriavame sa na vodácke športové aktivity, Ponúkame Rafting s inštruktorom, Hydrospeed, Paintball, Teambuilding. Zimné aktivity ako Snowrafting alebo jazdu na snežných skútroch.

Zaoberáme sa požičiavaním raftov, nafukovacích a plastových kanoe, horských bicyklov. Naša požičovňa sa nachádza v areáli prístaviska pltí, v tesnej blízkosti obce Červený Kláštor, pri penzióne Pltník. Ponúkame Vám sprostredkovanie ubytovania v hoteli, penzióne alebo v kempe ktorý je súčasťou areálu. Okrem toho tu nájdete aj futbalové, volejbalové a paintbolové ihrisko.

Plánujete firemnú akciu? Potrebujete miesto pre Vaše rokovanie ci školenie? Alebo hľadáte trochu športu, zábavy a adrenalínu pre Vašich zamestnancov alebo obchodných partnerov? Sme tu pre Vás. Vyberte si z našej ponuky.

S nami môžete zažiť neopakovateľnú atmosféru a prežiť nezabudnuteľne zážitky. Môžete si splaviť rieku, okolie prejsť bicyklom alebo pešo, vystúpiť horským chodníkom na Tri koruny a prežiť niečo na čo Vy a Vaši príbuzní či priatelia nikdy nezabudnú.

Požičovňa:
Pieniny OutdoorSport Centrum
Canoeraft-Dunajec
areál penziónu Pltník
Červený Kláštor 93
059 06

Otvorené denne od 1.5 do 31.9. V čase od 9:00 – 18:00

Pre klientov: Parkovisko, WC, sprchy, kemping, reštaurácia, bufet, multifunkčné ihrisko, vodácke a turistické informácie

Kancelária:
Pieniny OutdoorSport Centrum
Canoeraft-Dunajec
Štúrova 261/24
061 01 Spišská Stará Ves

Informácie a rezervácie : mobil:+421/(0) 910 304 389

email: info@canoeraft-dunajec.sk
canoeraft@gmail.com
web: www.canoeraft-dunajec.sk

Ako nás najdete: GPS: N 49.390807°, E 20.398435°