Adresa: Resort Levočská Dolina, Levočská Dolina 3227/50, 054 01 Levoča
Mail: info@levocskadolina.sk
Tel.: recepcia: +421 911 789 636
GPS: 49.068164, 20.609014

Resort Levočská Dolina sú zážitky počas celého roka. Okrem ubytovania a reštaurácie si oddýchnete vo wellness centre, okúpete sa v biokúpalisku, rezervujete si vstup na rybník určený na lov rýb, zahráte si bowling alebo zacvičíte si v posilňovni. Resort Levočská Dolina je plná značených cyklotrás, ponúka záujemcom o cyklistiku možnosť vypožičania horských bicyklov a e-bikov. Okrem cykloturistov poteší poloha zariadenia aj nadšencov turistiky, keďže je zariadenie obklopené turistickými chodníkmi, ktoré poskytujú nádherné výhľady.

Ubytovanie v resorte

Ubytovanie v Levočskej Doline sa vyníma v priam nedotknutej prírode. Resort ponúka ubytovanie v 3 chatách a penzióne priamo pod lyžiarskym svahom.

Reštaurácia

Výborná kuchyňa a štýlová reštaurácia poskytnú príjemný zážitok z gastronómie. Reštaurácia s výhľadom na lyžiarsky svah prináša pestrú ponuku výborných jedál a špecialít, ktoré nájdete v našom a la carte jedálnom lístku.

Wellness a bazén

Načerpajte nové sily a prečistite si myseľ. Ponúkame široké možnosti relaxu: vnútorný bazén, oddychová miestnosť, sauny, ľadové vedro.

Lyžiarske stredisko

Lyžiarske stredisko Resortu Levočská Dolina je vhodné pre náročných aj menej zdatných lyžiarov.

PAMIATKY UNESCO SÚ NA DOSAH

Levoča – jagavý klenot Spiša je historické mesto, ktoré má čo ponúknuť každému návštevníkovi. Množstvo stáročných pamiatok, či dielo Majstra Pavla, priam žiaria nielen na Spiši, ale na mape svetového dedičstva UNESCO. V Bazilike minor sv. Jakuba je najvyšší gotický oltár na svete s výškou 18,62 metra.  Pôvodné mestské hradby s baštami a vstupnými bránami dodnes chránia centrálny poklad Levoče a podčiarkujú nezameniteľnosť mesta.

Spišský hrad a Spišská Kapitula sú ďalšou neodmysliteľnou zastávkou na ceste po pokladoch Spiša (19 km).

V OKRUHU PÁR KILOMETROV

Komu bolo histórie málo, odporúčame navštíviť rovnako atraktívne mesto Kežmarok (28 km). Celoročne otvorené termálne kúpele Vrbov nenechajú nikoho chladným ani v zimných mesiacoch (22 km).

 

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa

    [recaptcha]