Zažite jarnú lyžovačku v Bachledke

Dni sa predlžujú, teploty stúpajú a čoraz viac lyžiarov vyzúva lyže a slní sa pred bufetmi. Jarná lyžovačka ma definitívne svoje čaro. Okrem príjemného počasia Vás v Bachledke potešia aj nižšie ceny skipasov. Od dnešného dňa je v platnosti mimosezónny cenník, takže napríklad za skipas 3 dni z 5 so vstupom na kúpalisko zaplatíte len 56,50 eur.

Od dnes môžete tiež objavovať vodný svet termálneho kúpaliska Terma Bania, do ktorého máte 3 hodinový vstup so skipasom 3 dni 5 alebo 5 dní zo 7 zdarma. (V pondelok – piatok do zóny zábavy.) Areál veľkého kúpaliska nájdete v obci Bialka Tatrzanska len 20 km od Ždiaru. Okrem tobogánov a vodných atrakcií Vás v ňom čakajú i relaxačné bazény a veľká saunová zóna.

So Skipasom TatrySki /2 dňovým a dlhším/ lyžujete v deviatich strediskách na Slovensku a v Poľsku spolu až na 40 km zjazdoviek.

V Bachledke sú stále v prevádzke všetky zasnežované zjazdovky, na ktorých sa nachádza v priemere 40 cm snehu. Teplé jarné slniečko však roztápa prírodný sneh, preto sú atrakcie ako snowrafting, snowtubing, klzisko, bežecké trasy a free ride zjazdovky už mimo prevádzky.

Rozlúčte sa so zimou a užite si jar v Bachledke.

Viac informácií nájdete na webovej stránke bachledka.sk