Zabavte sa s nami na Silvestra 2022 v regióne Tatry-Spiš- Pieniny

Smútok sa so Silvestrom nekamaráti, zabudnite teda na všetky starosti, nepríjemnosti, trápenia a zahoďte ich v starom roku 2022 za hlavu. Veselá zábava, ktorá neobťažuje okolie, predsa nikomu neublíži a s veselou mysľou vstúpiť do nového roku je príjemné.

Kde sa v našom regióne môžete na Silvestra 2022 zabaviť?

Môžete si vybrať  napríklad na Rodinný Silvester v Kežmarku na Zimnom štadióne (Aréna Kežmarok). Tu sa v sobotu 31. decembra od 15.00 do 17.00 uskutoční korčuľovanie v maskách sprevádzané hudbou, animátorským programom a zábavou s maskotmi. Vyvrcholením bude ohnivá „pyrošou“. Pred arénou sa bude v tom čase podávať horúci čaj a primátorov punč. Pripravené je aj malé prekvapenie pre deti,“

termálnom kúpalisku vo Vrbove sa okúpete aj na Silvestra a užijete si blahodárne účinky teplej minerálnej vody na váš organizmus. Okúpať sa môžete v čase od 10.00-21.00h.

Mesto Levoča sa priklonilo tohto roku späť k tradícii detského silvestrovského programu.

Stretnutie sa začína o 17.00 hod. v Severnom parku, pri bohatom programe a chutnom primátorskom punči. Nebude chýbať ani ohňostroj. Teší sa na vás Bobot Robot, šaško Gumo, ktorý predvedie žonglérsku, banlans a ohňovú show. Deti aj dospelí si môžu zatancovať na miniDisko s postavičkami z Labkovej Patroly. Pre „starších“ bude program pokračovať od 23.00 do 01.00 hod. a roztancuje vás DJ WALLKY.

Bezplatné korčuľovanie pre verejnosť počas Silvestra 2022 je naplánované aj v Spišskej Belej, a to v hokejbalovej hale na Žingorke v čase od 10.-12.00h a 14.00-16.00h.

https://spisskabela.sk/mesto/aktuality/mesto-spisska-bela-spusta-verejne-korculovanie/

O 23.00h sa bude podávať na námestí primátorský punč a po príhovore primátora bude nasledovať laser show.

Mesto Spišské Podhradie Vás srdečne pozýva na „Ohnivý Silvester s Pánmi Spiša„, ktorý sa uskutoční 1. januára 2023 o 00:15 na Mariánskom námestí pred Mestským úradom.

 

Veselú silvestrovskú zábavu a šťastný vstup do roku 2023 Vám prajú členovia Oblastnej organizácie cestovného ruchu Tatry-Spiš-Pieniny!

 

Spracovala:
Gabriela Bodnárová