Vianočná FOTOsúťaž

Pre našich fanúšikov sme pripravili vianočnú FOTOsúťaž!

Zima k nám dorazila trochu skôr tento rok.  V regióne určite nájdeme krásne miesta, ktoré nás očaria na prvý pohľad. Podeľte sa s nami o vaše fotografie ZIMNEJ prírody a zapojte sa do súťaže!

AKO NA TO?

Pravidlá zapojenia sa do súťaže sú:

  1. Do komentára pod súťažný príspevok nahrať fotografiu so ZIMNÝM motívom z regiónu aj s názvom vášho obľúbeného miesta, alebo fotografiu spolu s názvom zaslať na info@tatryspispieniny.sk.
  2. Podmienkou zapojenia do súťaže je uviesť aj miesto a názov fotografie.
  3. Všetky fotografie zaradené do súťaže budú uverejnené v samostatnom albume na našej facebookovej stránke pod názvom „Vianočná FOTOsúťaž 2023“.
  4. Súťaže sa môžu zúšastniť iba osoby staršie ako 18 rokov.
  5. Zapojením sa do súťaže dáva autor súhlas na použitie fotografie na marketingové účely pre OOCR TATRY-SPIŠ-PIENINY.

Trvanie súťaže: 10.12.2023 – 20.12.2023 (23:59).

Spomedzi súťažných príspevkov vyžrebujeme 10 výhercov. Jednotlivec sa môže do súťaže zapojiť maximálne s 2 fotografiami z odlišných miest.

Žrebovanie výhercov prebehne 22.12.2023.

Súťaž je určená pre fanúšikov našej stránky Tatry-Spiš-Pieniny, preto nás každý LIKE a SHARE poteší!

Výhrou v súťaži sú darčekové predmety od našich členov. Celkovo oceníme až 10 súťažiacich. 

Organizátor súťaže: Oblastná organizácia cestovného ruchu TATRY-SPIŠ-PIENINY, Hlavné námestie 1, 060 01 Kežmarok, IČO: 42234565

Vyhodnotenie bude prebiehať pomocou aplikácie. Výhercom bude výhra oznámená formou súkromnej správy na sociálnej sieti a tiež označením jeho profilu na príspevku s vyhlásením výsledkov súťaže. V prípade ak sa súťažiaci zapojí prostredníctvom emailu, formou emailovej správy.

Zapojením do súťaže udeľuje súťažiaci automaticky súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť META nemá voči súťaži žiadne záväzky, súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou META a nemá s ňou žiaden vzťah.

Pravidlá súťaže.