Užite si jarné prázdniny v Bachledke

Hľadáte tú správnu lokalitu na strávenie jarných prázdnin a lyžiarskej dovolenky?

Príďte s rodinou do Bachledky. Užite si upravené zjazdovky, množstvo snehu a rôzne atrakcie v stredisku. Ak Vaše deti len začínajú lyžovať, využite služby skúsených inštruktorov lyžiarskej školy. Ak už lyžujú, oceníte výber zjazdoviek rôznej náročnosti a pohodlné služby strediska. So skipasmi strediska Bachledka sa nudiť nebudete, využiť ich totiž môžete nie len v Bachledke, ale aj ďalších 17tich strediskách skupiny Tatry Super Ski na Slovensku aj v Poľsku. A to tak na denné, ako aj večerné lyžovanie. Prečo teda nespoznať celý lyžiarsky región?

Bachledka neponúka len upravené zjazdovky. Na svoje si prídu aj milovníci bežkovania a skialpingu. Deti aj dospelých nadchne tiež 2,5 km dlhá sánkarská trať i prechádzka v korunami stromov.

V ubytovacích zariadeniach to máte na svah na skok. Ubytujte sa v útulnom Penzióne SKI Jezersko*** s wellness centrom a chutnou kuchyňou už od 84 eur/izbu a noc. Pozrite si voľné kapacity tu. Alebo zvoľte plne vybavený rodinný Apartmán Bachledka priamo na svahu v Bachledovej doline. Voľné kapacity preveríte tu. Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné pozrite na Apartmány Panorama, ktorá sa nachádzajú na samom vrchole strediska a ponúkajú ubytovanie pre 4-6 osôb.

Doprajte deťom i sebe nezabudnuteľné jarné prázdniny plné snehu, zážitkov a radosti.

Zdroj: https://bachledka.sk/