Tri tvorivé tvory v Kežmarku

Mestské kultúrne stredisko v Kežmarku pozýva v utorok 22. februára 2022 o 19.00 h na predstavenie 3T, ktoré sa uskutoční vo Veľkej sále Mestského kultúrneho strediska v Kežmarku.

3T, alebo aj Tri Tvorivé Tvory, sú divadelno-improvizačná skupina troch hercov – Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško.

Vznikli v roku 2004 v Žiline, po tom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano pripojil tretí člen – Šoko. Improvizácii sa však každý venuje už od roku 1997. Ako trojica hrávali na Improligách, kde im nestačil krátky čas určený na scénku, a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Nápad sa ujal a počas 15 rokov odohrali viac ako 600 predstavení. Ich improvizácie sú tvorené vždy na mieste na základe vyžrebovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Predstavenia 3T trvajú zhruba 90 minút a skladajú sa z viacerých skečov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujú cca 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie. Improvizáciou sa snažia zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet.

Vstupné 17 €

Kultúrne podujatia fungujú v režime OP (očkovaní, po prekonaní) s obmedzenou kapacitou sedadiel.

Zdroj: www.kezmarok.sk