Pripravte sa na večer plný smiechu a dobrej nálady v jedinečnom prostredí!

21. októbra 2023 o 17:30 sa v srdci Bachledky, s nádherným výhľadom na Belianske Tatry, odohrá exkluzívne predstavenie obľúbenej stand up comedy show Silné Reči. Na pódiu vystúpia ostrieľaní komedianti, ktorí vás prevedú svetom humoru a zabavia až do západu slnka. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť zažiť večer plný zábavy a smiechu v nádhernej prírode s nezabudnuteľným výhľadom na okolité tatranské vrcholy.

V programe vystúpia štyria talentovaní rečníci: Jakub Zitron Ťapák, známy svojím dynamickým a inšpiratívnym prejavom, Joe Trendy, čo je majster slova a humoru, Docent, skúsený rečník so zaujímavými názormi, a Dano Čistý, ktorý exceluje v jasnom a presvedčivom vyjadrovaní. Títo umelci spravia večer výnimočným a nezabudnuteľným pre všetkých návštevníkov.

Kapacita tohto úžasného zážitku je obmedzená, a preto odporúčame zabezpečiť si lístky vopred cez tento link – https://bachledka.skiperformance.com/sk/store?skugroup_id=4202#/sk/buy

Tešíme sa na vašu návštevu a garantujeme, že odídete s úsmevom na tvári a srdci plným radosti!

 O udalosti:

Názov udalosti: Silné reči v Bachledke
Dátum a čas: 21. októbra 2023, o 17:30 hod.
Miesto: Reštaurácia Panorama, Bachledka Ski & Sun, Slovensko
Účinkujúci:  Jakub Zitron Ťapák, Docent, Joe Trendy, Dano Čistý

Sledujte nás na sociálnych sieťach a nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť zažiť nezabudnuteľný večer smiechu a zábavy na mieste, kde sa stretáva humor s nádhernými výhľadmi. Kompletné informácie o udalosti a rezervácia lístkov sú k dispozícii na www.bachledka.sk .