Novinky zo strediska Ski Bachledka

Lyžovačka v Bachledovej doline tento rok prekvapí. Skipasy zlacnejú, pribudnú nové atrakcie i prístup z Pienin.

Lyžiari na východnom Slovensku majú opäť o jeden dôvod na radosť viac. V Bachledovej doline ich túto zimu čaká hneď niekoľko noviniek a to všetko pri ešte nižších cenách skipasov. „Bachledka chce byť vždy najlepšou voľbou pre lyžiara, ktorý porovnáva cenu skipasu, kvalitu služieb a dĺžku zjazdoviek. Ceny sezónnych skipasov, ktoré sú v predaji do konca novembra klesli oproti vlaňajšku až o 20%. Tieto skipasy si kupujú hlavne lyžiari z okolia, ktorých chceme i takto podporiť a motivovať celé rodiny k zime strávenej aktívne na svahu.“ (M. Múdra, Bachledka Ski & Sun).

Tento rok však potešíme hlavne lyžiarov z Pienin a Zamaguria, ktorí sa do Bachledky dostanú oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie po novej asfaltovej ceste z Malej Frankovej. Pod zjazdovkou Furmanec vo Frankovej pribudne aj kompletné zázemie – kasa, bufet a toalety. Nový prístup umožní tiež rýchly príjazd pre návštevníkov z poľskej Niedzice a Szczawnice, ktorí ním ušetria desiatky minút za volantom. Ľúto nebude ani lyžiarom prichádzajúcim z Popradu, Kežmarku a Vysokých Tatier, ktorých bude tento rok voziť do strediska skibus.

Stredisko zlepšuje aj úroveň poskytovaných služieb a infraštruktúru. V Jezersku sa návštevníci potešia vynovenému príjazdu, parkovacej ploche a prístupu do areálu. V Bachledovej doline zase novému obchodu so suvenírmi a športovým vybavením. Na svahoch pribudnú aj dva nové bufety a rozšíria sa detské ski parky. Ak vás lyže omrzia, nastupujú korčule, ktoré prevetráte na novom osvetlenom klzisku vedľa Penziónu SKI Jezersko.

Bachledka Ski & Sun ako člen skupiny TatrySki ponúka možnosť lyžovať na jeden skipas (2-dňový a dlhší) až na 40 km zjazdoviek v deviatich strediskách na Slovensku a v Poľsku a využívať 51 lanoviek a vlekov ako aj dve klziská v cene skipasu. Poloha strediska zaručuje perfektnú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu a rôznymi atrakciami. Väčšina zjazdoviek je umelo zasnežovaná. Bežecké trate sú v dĺžke 20 km a upravované pre oba štýly lyžovania. Najmenších lyžiarov potešia dva detské ski parky, lyžiarska škola, snowtubing, snowrafting a animačné programy počas celej zimy. Samozrejmosťou je požičovňa lyží, aprés-ski program v hoteloch a baroch pod svahom i skibus zo Ždiaru a Jezerska.

Bachledka Ski & Sun tento rok poteší nie len vášho športového ducha a peňaženku, ale hlavne rodinu a deti, ktoré nebudú chcieť odísť.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.skibachledova.sk

otvorenie-bachledova