Memoriál V. Krajňáka – Bachledka SKI & SUN

Príďte sa zabaviť, zalyžovať si a zmerať si sily na 2. ročník pretekov v obrovskom slalome – Memoriál Vladimíra Krajňáka, ktorý sa uskutoční v nedeľu 22.1.2017 na zjazdovke Furmanec I.

Tento rok znova vzdáme poctu rodákovi a výbornému lyžiarovi Vladovi Krajňákovi na 2. ročníku preteku v obrovskom slalome organizovaného na jeho pamiatku. Príďte si s nami zalyžovať, zabaviť sa a užiť sa svah. Pretek je verejný, nejde o to vyhrať, ale zabaviť sa a mať radosť zo športu.

Prihlasovanie spustené cez www.pretekaj.sk. Viac informácii na webe http://bachledka.sk/22-1-2017-memorial-krajnaka/

P R O P O Z Í C I E – Druhý ročník Memoriálu Vladimíra Krajňáka

Vyhlasovateľ:  IMMOBAU s.r.o., prevádzkovateľ strediska BACHLEDKA SKI & SUN

Usporiadateľ:  IMMOBAU s.r.o., prevádzkovateľ strediska BACHLEDKA SKI & SUN

Miesto :           BACHLEDKA SKI & SUN, Bachledova dolina – Ždiar, zjazdovka Furmanec I., v prípade nevhodných podmienok si organizátor vyhradzuje právo na zmenu svahu

Dátum:           22.1.2017 – nedeľa

Štartujú:         Každý, kto si chce zmerať svoje sily a tiež každý, kto chce zažiť atmosféru pretekov v lyžovaní a príjemne sa zabaviť.

 

Štartovné a skipasy:

Jednotné štartovné deti i dospelí                                                   10,00 Eur

Skipas platný v deň preteku                                                              7,00 Eur

Vlastníci sezónnych skipasov platia len štartovné. Skipas je platný v deň preteku v celom stredisku Bachledka Ski & Sun. Vratná záloha za skipas sa platí na mieste a je 2 Eur. Štartovné sa platí na mieste pri registrácii alebo prevodom na účet pri registrácii on-line. V cene štartovného je jeden lístok do Tomboly o hodnotné ceny.

Memorial_web