Lyžovačka za 1 euro!

Stredisko Bachledka Ski and Sun pozýva

Január nie je len mesiacom kedy začíname štart nového roka. Je i mesiacom, kedy žiaci a študenti ukončujú prvý školský polrok. Viete už, ako ich za snahu v škole odmeníte? Čo tak spoločným výletom do hôr alebo poriadnou ždiarskou lyžovačkou?

V Bachledke sme sa rozhodli odmeniť tých najsnaživejších. A to tak lyžovačkou, ako aj malým darčekom z korún stromov. Všetky deti a juniorov, ktorí sa v deň polročných prázdnin preukážu vysvedčením s čistými jednotkami odmeníme lyžovačkou za 1 euro a pri návšteve Chodníka korunami stromov darčekom v podobe detského tetovania.

Akcia platí len v deň jarných prázdnin 3.2.2020.

Čo musíte urobiť?  Na skipas za 1 eur má nárok dieťa alebo junior, ktorý sa 3.2.2020 preukáže polročným vysvedčením s čistými jednotkami v Infocentre strediska. Skipas za 1 eur je možné získať len v sprievode jednej dospelej platiacej osoby.

Na darček v podobe detského tetovania má nárok každé dieťa, ktoré sa po návšteve Chodníka korunami stromov preukáže vysvedčením s čistými jednotkami v suvenírovom obchode v objekte PANORAMA Bachledka (výstup z Chodníka korunami stromov).

Viac informácií nájdete https://bachledka.sk/