Lyžiarska sezóna v Bachledke začína

Ani vy sa už neviete dočkať čerstvého menčestru? Zima nám tento rok praje, v Bachledke máme cez 40 cm prírodného snehu a priaznivé podmienky pre umelé zasnežovanie. Všetky zjazdovky postupne pripravujeme na parádnu lyžovačku, ktorú začneme už tento piatok 9.12.2016. Príďte s nami otvoriť stredisko a užiť si perfektný víkend na lyžiach.

Celý víkend (piatok – nedeľa) budeme lyžovať za mikulášsku cenu 10 eur/deň.

Stredisko bude otvorené piatok – nedeľa od 9:00 – 16.00. V prevádzke bude zjazdovka Bachledka I, II a Hrebeň.

Túto zimu sa môžete tešiť hneď na niekoľko noviniek, ktoré budeme postupne otvárať.

Novinka 2016 – Osvetlené klzisko v Jezersku a nové bufety v Jezersku a Frankovej

Počasie túto zimu praje všetkým snehu chtivým. V Bachledovej doline sa už niekoľko dní tešíme z prírodnej snehovej pokrývky momentálne v hrúbke 40 cm, ktorá navodzuje rozprávkovú zimnú náladu a láka ľudí vybehnúť na lyže. Mínusové teploty vytvárajú tiež ideálne podmienky pre technické zasnežovanie, ktoré beží v plnom prúde vo všetkých troch dolinách.

Vďaka vhodným klimatickým podmienkam sa lyžiarska sezóna v Ždiari začne už tento víkend. Stredisko Bachledka Ski & Sun otvorí svoje brány prvým lyžiarom už v piatok. V prevádzke budú svahy v Bachledovej doline a Hrebeň a postupne budú pribúdať aj všetky ostatné zjazdovky. Celý víkend sa pritom bude lyžovať za špeciálnu mikulášsku cenu 10 eur/deň.

V piatok ráno bude možné v stredisku sledovať zaujímavé predstavenie v podobe kontajnerových bufetov lietajúcich ponad Spišskú Maguru. Tie budú prevážané helikoptérou z Bachledovej doliny do Jezerska a Malej Frankovej, kde budú po následnom pospájaní tvoriť moderné gastro zariadenia priamo na svahu.

Lyžiari v Bachledovej sa môžu i túto zimu tešiť hneď na niekoľko noviniek. Pre návštevníkov zo Zamaguria a Pienin sa otvorí dlho očakávaná prístupová cesta z Malej Frankovej, ktorá ponúkne rýchly a pohodlný prístup zo severnej strany strediska. Súčasťou nového prístupu z Malej Frankovej bude veľká odstavná plocha pre autá, kasa, bufet a hygienické zariadenia. Zmodernizuje sa aj prístup z Jezerska doplnený novým bufetom a hygienickými zariadeniami.

Deti a nelyžiarov poteší najmä nové osvetlené klzisko s požičovňou korčúľ v Jezersku, ako aj    snowtubing, snowrafting, detský náučný chodník, vyhliadková vežia a iné obľúbené atrakcie.

Pre malých lyžiarov sú pripravené dva detské ski parky, meraná slalomová dráha a animačné programy maskota Gorgyho.

V Bachledke to tento rok bude hrať na goralskú nôtu. Návštevníci zažijú goralský karneval, lyžovačku v krojoch, či poriadnu veselicu na svahu. Už počas Vianoc okúsia pravú žiarsku lyžovačku s kopcom snehu a ľudovou zábavou.

Všetko nasvedčuje tomu, že tohtoročná zima bude dlhá, zábavná a hlavne plná snehu.

Viac informácií nájdete na http://www.skibachledova.sk/

otvorenie-bachledova