Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka

Jesenný deň otvorených dverí v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka  je venovaný Svetovému dňu psoriázy

22. októbra 2017 (týždeň pred Svetovým dňom psoriázy) sme si pre všetkých návštevníkov prichystali Jesenný deň otvorených dverí, na ktorom predstavíme srdce našich kúpeľov – kúpeľný DOM ZDRAVIA a prameň so zdravou minerálnou vodou Smerdžonka.

Súčasťou prehliadky s výkladom bude aj areál kúpeľov so zaujímavými miestami a oddychovými i športovými zónami. Taktiež si budú všetci návštevníci môcť vyskúšať UNIKÁT v širokom okolí – vonkajšiu KNEIPP terapiu a BALANČNÝ chodník. Kneipp terapia je vodoliečebná otužovacia procedúra založená na pôsobení rozdielu tepla a chladu. Prechod cez vodu plynule nadväzuje na balančný chodník. Účinok chôdze na boso po rôznych druhoch povrchu spočíva v stimulácii receptorov (nervových zakončení) chodidla a následnej reflexnej reakcii svalov celého tela.

V dvoch našich ambulanciách (kožná a pľúcna) budú prebiehať konzultácie s lekármi a vyšetrenia ZADARMO. V spolupráci so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou vás čaká bohatá ponuka meraní, aby ste sa o sebe a svojom zdraví dozvedeli o čosi viac. Získajte informácie, cenné a praktické rady o tom akú podporu štátu môžete dostať pri ochoreniach kože na seminári pod názvom Sociálna ABECEDA pre atopikov a psoriatikov.

Na seminári môžete zároveň klásť otázky a diskusia je vítaná. V tento výnimočný deň máte možnosť vyskúšať naše liečebné a relaxačné procedúry s 30 % zľavou. Na záver vás pozývame sláviť sv. liturgiu priamo u nás v kúpeľnom DOME ZDRAVIA.

Viac informácií nájdete na webovej stránke http://dunajec.sk/ a na Facebooku TU

Jesenny DOD v KUPELOCH CERVENY KLASTOR Smerdzonka 2017