Jarná kamarátska opekačka v Spišskej Belej

Aj tento rok Spišská Belá privíta jar v sobotu 22.4. 2023 od 12:00 tradičnými špekáčikmi a chlebom, no neostane len pri jedle.

Po minuloročnom skvelom nultom ročníku Jarnej kamarátskej opekačky, ktorá spojila komunity a pomohla dobrej veci sa vám znovu prihovárajú v rovnakej veci .

Chutné jedlo nebude chýbať.
Kvalitné jedlo v podobe špekáčikov a ochutnávok z grilu zabezpečí Chef from the woods – Ľubomír Šmindák a o sladkú bodku za ním sa zasa postarajú seniori z Jednoty dôchodcov Spišská Belá.

Zabavia sa deti, mladí, ale aj rodičia
O sprievodný program pre všetky vekové kategórie sa postará Face Club v spolupráci so zamestnancami mesta Spišská Belá, Expression o.z. a dobrovoľníkmi, ktorí vám ponúknu množstvo netradičných športov.

Materské centrum Hernička a občianske združenie Kráčame spolu zabezpečia program pre najmenších drobcov a tiež kreatívne dielne. Dobrovoľný hasičský zbor Spišská Belá predstaví hasičskú techniku.

Strelecký klub Strážky zasa zabezpečí možnosť zastrieľať si zo vzduchovky. Súčasťou podujatia bude aj streľba z lukov a jazda na koni, ktorý k nám pricvála z farmy z Kežmarku.

Nič nemusíte nosiť, príďte len vy do Denného centra v Strážkach a zbaľte si dobrú náladu.

Zdroj: https://spisskabela.sk/