GORAL RUN 2017

GORAL RUN 2017 PONÚKA PRE BEŽCOV NA ZÁVER TOHTOROĆNEJ SEZÓNY ATRAKTÍVNE BEHY..

V sobotu 21.10. 2017 sa bude konať v Spišskej Belej podujatie GORAL RUN 2017, na ktorý pozývame všetkých milovníkov bežeckých disciplín. Štart jednotlivých behov je naplánovaný dopoludnia od 11 hodiny..

Tento športový projekt je určený pre všetkých fanúšikov športu – pre profesionálnych i amatérskych bežcov, pre ich sprievodné tímy, rodinných príslušníkov i návštevníkov, ktorí prídu povzbudzovať.

Je to zároveň podujatie, ktoré tzv. uzatvára letnú bežeckú sezónu. Polmaratónska trať dlhá 21,2 km na cyklistickom chodníku zo Spišskej Belej do Tatranskej Kotliny s krásnym výhľadom na vrcholy hôr preverí aj tých najskúsenejších. Pre tých, ktorí si na túto trať netrúfajú, organizátori pripravili kratšiu – 10 km destináciu.

A pre bežcov začiatočníkov je pripravený Minimaratón, ulicami mesta v celkovej dĺžke 4,2 km.

Ako je zvykom, preteky sú doplnené aj o sprievodný program. Tento rok sa účastníci môžu tešiť na vystúpenie hudobnej skupiny, folklórne vystúpenia, bubnovú show, do rytmu bude hrať aj DJ.

Extra zaujímavou pre návštevníkov bude súťaž v hode Goralským klobúkom, v ktorej je vyhlásený i pokus o slovensky rekord.

Pripravené sú detské zábavne hry, ochutnávky špecialít zo originálnej zabíjačky.

Výťažok zo štartovného bude venovaný na konto OZ Kiwanis PP, ktoré priamo na podujatí obdaruje špeciálnou cenou telesne postihnuté dieťa.

Na záver podujatia bude realizovaná tombola pre športovcov, i pre návštevníkov o atraktívne výhry.

Viac informácií sa dozviete na oficiálnej stránke podujatia http://goralrun.sk/

Tešíme sa na Vašu účasť.


goral-run