Golfový turnaj pre začiatočníkov

Golf resort Black Stork pozýva golfových začiatočníkov na prvé 9 – jamkové turnaje, určené začiatočníkom, ktoré sa odohrajú pod vedením JJ golf-u, v golfovom rezorte Black Stork.

Už túto nedeľu 14.4.2024 si môžete vyskúšať hru na turnaji, ktorý je špeciálne určený pre Vás, začiatočníkov. Cieľom je odbúrať počiatočný stres, prekonať nervozitu z prvých súťažných kôl a zdokonaliť sa v praktickej hre i v teórii golfu.

Turnaje budú bez úpravy HCP a sprevádzať Vás nimi budú tréneri Ján Horváth a Ján Friesz ml. Ozrejmia Vám pravidlá, orientáciu na ihrisku, tempo hry a budú Vám nápomocní v rôznych situáciách, s ktorými sa môžete na ihrisku stretnúť. Tento turnaj bude obohatený o krátku akadémiu, vždy na určitú tému, ktorá sa bude na každom turnaji obmieňať a po vyhodnotení turnaja bude priestor na zodpovedanie Vašich otázok. Začiatok akadémie bude o 13:00 a podľa počtu prihlásených bude postupný, alebo kanónový štart (štart naraz) o 14:00 hod. Predpokladaný čas hry bude cca 3-3.5 hodiny. Vyhodnotené budú prvé tri miesta a víťazi si odnesú aj vecné ceny.

Štartovné na turnaj je 30€/osoba a green fee na 9 jamiek pre nečlenov 30€ a pre registračného člena 25€ (plnohodnotný člen green fee neplatí).

Počet hráčov je obmedzený na počte 27 a uzávierka prihlášok je vždy deň pred turnajom, ráno do 9:00 hod.

Registrovať sa môžete na golfovej recepcii (golf@golfinter.sk , 052 4661 806), alebo priamo na info@jjgolf.sk

Viac informácií nájdete na stránke https://www.golftatry.sk/