Dolina deťom s Dorotkou z Fidorkova

Srdečne Vás pozývame na Biokúpalisko do Levočskej Doliny, ktoré bude v sobotu 10.8.2019 patriť deťom! Dorotka z Fidorkova, detská lanovka ponad kúpalisko, ponor s potápačským výstrojom, súťaže pre deti, skákací hrad a mnoho iného. Tešíme sa na Vás!

10.8.2019 sa na Biokúpalisku v Levočskej Doline bude konať 2. ročník podujatia Dolina deťom. Na aký program sa môžete tešiť tento rok?

Počas celého dňa sa budú môcť deti vyšantiť na skákacom hrade a zabaviť sa s maskotmi. Pripravené budú tiež súťaže pre deti, po splnení úloh deti dostanú sladkú odmenu. Od 11:00 do 14:00 hod. bude ponad kúpaliskom „premávať“ lanovka pre deti, od 11:00 do 15:00 hod. si môžete vyskúšať ponor s potápačským výstrojom pod vedením certifikovaných potápačov. O 15:30 hod. vystúpi na pódiu Dorotka z Fidorkova, po jej vystúpení zhruba o 16:00 hod. bude prebiehať žrebovanie detskej tomboly a po nej tomboly pre dospelých. Hlavnou cenou v tombole pre dospelých je horský bicykel značky GENESIS. 

V areáli sa okrem toho nachádza pieskovisko so šmýkalou, hojdacím koňom, hojdačkou a tiež trampolína. Príjemnou rodinnou aktivitou je lov rýb, ktorý si môžu vyskúšať deti aj dospelí.

Viac informácií nájdete na https://levocskadolina.sk/ a na Facebooku TU.

Tešíme sa na Vašu návštevu!