Dokonála dovolenka v Bachledke

Pre dokonalú dovolenku nemusíte prekročiť hranice – navštívte Bachledku

Bachledka Ski & Sun – Neobjavený klenot medzi  strediskami na hranici Pieninského a Tatranského národného parku. (12. júna 2020)

Stredisko bolo podľa nariadenia Vlády SR od 13.3.2020 tak, ako aj rôzne iné prevádzky, zatvorené. Stredisko svoje brány  však po uvoľňovaní opatrení letnú sezónu už otvorilo a teší sa na svojich návštevníkov.

Najväčšou atrakciou strediska je Chodník korunami stromov s  vyhliadkovou vežou. Turisti v Bachledovej doline sa môžu tešiť počas letnej sezóny aj na atrakcie ako sú:

  • bobová dráha s fotobúdkou, najdlhší suchý tobogan na Slovensku,
  • letný program so sokoliarskymi predstaveniami – výcvik dravcov, kŕmenie, fotenie, maskotov,
  • náučný chodník
  • trampolíny, či detské ihriská

 

Návštevníkov čaká aj niekoľko vylepšení a noviniek. Bachledka ako prvé stredisko na Slovensku prestala používať jednorazové plastové obaly a podporuje tak ekologické cestovanie. Zaujímavým projektom v stredisku je nová reštaurácia PANORAMA, ktorá predstavuje kúsok skvelej architektúry v prírode, rozšírené služby a vysoký babyfriendly štandard. Užiť pohodlný výlet si tak môžu aj rodiny s najmenšími deťmi. Stredisko splnilo aj výzvu „bezbariérovo do hôr“ a takmer celé stredisko už disponuje bezbariérovým prístupom. Novinkou sú Apartmány PANORAMA Bachledka, priamo pri Chodníku korunami stromov. Apartmány zaručujú unikátny zážitok, ale aj pozorovanie hviezdnej oblohy priamo z vírivky. Vzácne miesto na výnimočné chvíle v obklopení prírody a v spoločnosti ľudí, ktorých milujete. Už dnes môžeme napovedať, že návšteva Bachledky bude znovu o niečo príjemnejšia, komfortnejšia a ponúkne rôzne ďalšie služby a rodinné atrakcie.

Viac informácií nájdete na webovej stránke www.bachledka.sk a na Facebooku TU.