Do prírody do strediska Bachledka Ski & Sun

Prevádzka lyžiarskych stredísk je síce momentálne prerušená na základe aktuálne platných vládnych nariadení, a to zatiaľ až do 24.1.2021, avšak pobyt v prírode vrátane individuálneho športu je v rámci okresu povolený.

V Bachledke sú zjazdovky a turistické chodníky otvorené a k dispozícii individuálnym športovcom pre skialp, peším turistom na prechádzky v prírode, ale aj nadšencom zimných radovánok ako je sánkovanie.

Príďte sa do Bachledky sánkovať! Okrem výbornej zábavy na sánkach si užijete aj nezabudnuteľné výhľady priamo z hrebeňa na Belianske Tatry. Sane si treba priniesť svoje, avšak sánkovačka u nás stojí za to!

Príďte do Bachledky na prechádzku prírodou a prehĺbte svoje zmysly. Vôňa lesa, čerstvého snehu, či jedinečné výhľady Vás určite potešia a nabijú energiou na najbližšie dni.

Pre nadšených športovcov máme nachystané zjazdovky, príďte svoje deti naučiť lyžovať, alebo si vybehnite na hrebeň na skialpoch. Pre milovníkov severského športu – bežkovania tiež ponúkame trasu na Hrebeni.

Aj napriek tomu, že Vás radi u nás privítame, prosíme všetkých návštevníkov, aby naďalej dodržiavali všetky potrebné opatrenia!