Detský rekreafest

KEDY? 11.6.2016 (sobota), od 10.00 hod.

KDE? Rekreapark – spoločný areál Kúpeľov Červený Kláštor – Smerdžonka a Dunajec Village, Červený Kláštor

Vstupenky: 3 € na osobu. Deti do 3 rokov ZADARMO.

DETSKÝ REKREAFEST je jedinečný festival s bohatým programom venovaný deťom a rodinám s deťmi, ktoré si prídu na svoje pri mnohých aktivitách. V areáli nazvanom aj ako Rekreapark sa môžu malí i veľkí návštevníci tešiť na prvý Detský Rekreafest. O dobrú náladu sa postarajú napr. Ujo Ľubo, kúzelník a ďalší interpreti, ktorí budú baviť účastníkov festivalu prostredníctvom divadielka, rozprávok, spevu, tanca, a pod.

Nebudú samozrejme chýbať ani nafukovacie atrakcie na skákanie, šmýkanie sa a celkové vybláznenie. Ďalším lákadlom budú Rekrea člnky, kde si samotné deti v malých loďkách vyskúšajú plavbu v pripravenom bazéne.

Zaujímavé fotografie prinesie istotne prítomnosť maskotov zo známych rozprávok alebo maľovanie na tvár. Šikovnosť detí bude preverená aj na niekoľkých stanovištiach venovaným športovým a pohybovým aktivitám. Deti sa istotne vyhrajú aj na veľkej lanovej pyramíde, detskom ihrisku s trampolínou, na hojdacích koníkoch, šmýkačke a lanovej stene, ktoré sú v areáli pre všetkých dostupné celoročne.

Program:

10.00 hod. otvorenie Detského Rekreafestu – Chlapec a kráľ – dánska rozprávka, MŠ Dúhový kolotoč SL

11.00 hod. – Kúzelnícka show, Kúzelník Wolf

12.00 hod. – Detské tanečné pásmo, MŠ Kuzmányho KK

13.00 hod. – Slovenské detské pesničky*,  Michal Kentoš

14.30 hod. Diskotéka s Ujom Ľubom

16.00 hod. Rozprávky a divadlo, Peter Orgován

17.30 hod. Pesničky pre detičky, Viktor Guľvaš

18.30 hod. Ukazovačky a tancovanie s deťmi, Jožko Jendrichovský

Veríme, že Rekreaparkom sa bude šíriť detský smiech a spokojnosť rodičov, ktorí mohli svojim ratolestiam prostredníctvom Detského Rekreafestu dopriať nevšedný zážitok.

Viac informácií nájdete na Facebook-u TU