Beliansko – Pieninský MTB maratón 2016

KEDY? 6.8.2016 (sobota)

KDE? Bachledova dolina, Ždiar

Ste zanietený biker, či len príležitostný hobby cyklista? Na našom maratóne si prídu na svoje všetci. Pre vytrvalcov je pripravená dlhá 40 km trať, pre pôžitkárov 20 km vyhliadková trať a pre deti zábavná Gorgy trať.

Oblasť trasy – Belianske Tatry, Spišská Magura

Trasy BELIANSKO – PIENINSKÉHO MTB maratónu
Trasa A – Výzva 3 dolín: 40 km, celkové prevýšenie 1 424 m, ťažšia, dlhšia, ale zároveň krásna polmaratónska horská trasa. Trasa prechádza troma dolinami a zasahuje do územia štyroch obcí – Ždiar, Jezersko, Malá Franková a Osturňa. Jazdci si užijú nádherné výhľady na Belianke Tatry a Pieniny skoro počas celej cesty, prejdu územím dvoch národných parkov a vystriedajú rôzny terén a povrch.

Trasa B – Ždiarska vyhliadka: 20 km, celkové prevýšenie 562 m. Vyhliadková trasa vás prevedie rázovitou dolinou Ždiaru a hrebeňom Spišskej Magury s rozprávkovým výhľadom na Belianky, posledný úsek tvorí zábavná family trať, na ktorej jazdu oživia mierne vlny a klopené zákruty.

Trasa C – Gorgy: zábavná překážková trasa pre deti do 12 rokov na bicykloch a odrážadlách na parkovisku v dĺžke 100 m.

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu trasy.

Registrácia: on-line cez stranku preteku na beliansko-pieninskymtbmaraton.mtbiker.sk/registracia alebo na mieste v piatok 5.8.2016 od 9.00 do 16.00 v budove infocentra alebo v deň preteku 6.8.2015 od 7.30 do 9.30. Pri registrácií je účastník povinný predložiť občiansky preukaz. Deti do 18 rokov aj potvrdenie od rodiča. Nezabudnite mať sebou aj zdravotný preukaz.

Viac informácií nájdete na webovej stránke http://www.mtbiker.sk/

beliansko-pieninsky-maraton16